The Hospitality Club
...єднаємо людей!
Перший раз тут? Є питання? Розмовляйте з членами та волонтерами Клубу online!
EnglishEnglish Arabicعربي BulgarianБългарски Chinese中文 Chinese simplified中文 CzechČesky GermanDeutsch EstonianEesti SpanishEspañol EsperantoEsperanto FrenchFrançais hebrewעברית ItalianItaliano HungarianMagyar DutchNederlands PolishPolski PortuguesePortuguês BrasilianPortuguês (bra) RomanianRomână RussianРусский slovenianSlovenščina SerbianSrpski FinnishSuomi SwedishSvenska TurkishTürkçe Вхід     Вступити!

Часті Питання

 Інформація
Головна
ЧаПи
Тур
Країни
Досвід
Посольства
Приклади профілів
Правила
ЗМІ
Про нас
Форум
Чат
Посилання
Мапа сайту


 Додатки
AFS
AIESEC
Attac
Eco
Freeloaders
Hitchhikers
Indigenous
Mensa
NGOs
Onenightstay
Peace
Servas
Unitas
YFU
Zellidja

 Переваги
- безкоштовні нічлігі по всьому світу
- зустріти дружніх людей
- взагалі безкоштовно
- міжкультурне розуміння
- ніяких обов'язкив
- засоби забеспечення бесзпеки
- не коммерційне
...ласкаво просимо!

 Статистика
number of Hospitality Club members

Тут є відповіді на деяки найбільш часті ваши запитання. Якщо вашого питання тут нема, будь ласка надійшліть його на адресу info@hospitalityclub.org і ми відповімо так швидко, як це буде можливо. Для членів клубу є ЧаПи Учасника з більшею кількістю питань та відповідей.

Хто може стати членом клубу?
Будьхто. Якщо вам подобається мандрувати або зустрічатися з цікавими людьми - ви той, хто потрібен Hospitality Club!

Чи є вступ у Клубу дійсно вільний?
Так. Ми ніколи не збіраємо членськи взноси. Це не буде нічого коштівати для вас. Ми лише будем просити вас приделити деякий час Клубу, якщо ви будете мати можливисть и бажання зробити Hospitality Club краще.

Яку інформацію про себе я маю предоставити?
Щоб стати членом Клубу ви маєте предоставити наступну інформацію про себе: ім'я, повну адресу та діючий електронний адрес. Уся інша інформація додаткова та може бути введена за вашим бажанням.

Чи будуть мої особисті данні бачити інші члени?
Ви самі вирішуєте яку інформацію ви бажаете відкрити про себе. Інші члени можуть бачити тільки ваше ім'я, місто та країну. Ви можете сховати ваше справжне ім'я, прізвище, адресу та усю іншу додаткову інформацію.

Чи можуть не члени Клубу мати доступ до мого профілю?
Ні. Щоб увійти до частини сайта з профілями потрібно бути членом Клуба з діющим паролем.

Чи повинен я приймати, щоб мати можливість зупинятись у інших безкоштовно?
Ні. Ви можете приєднатися до Клубу сьогодні і поїхати у мандрівку завтра, якщо ви знайдете людей, що приймут вас. Певна річ ми щиро просимо вас допомогати іншим мандрівникам нічлігом або будь чим іншим, що є у ваших силах. Ідея Hospitality Club в прийманні та надаванні допомоги.

Яки обов'язки членів Клубу?
Ви зобов'язані поважати інших учасників та виконівати правила клубу .

Як я захищен від приходу зловмистників до мене?
Кожен, хто звертається до вас за допомогою Клубу повинен предоставити вам свої ім'я, прізвище, номер паспорту та ім'я у Клубі. Ви можете сховати цю інформацію у надійному місці або надійслати на адрес security@hospitalityclub.org , де ми збережемо її для вас. Коли ваш гість прибуде, звірте його паспортні данні з отриманними раніше. Таким чином ви можете бути впевнені у тому, з ким спілкуєтесь.

Яки ще засоби безпеки передбачені?
З того часу, як ваш майбутній гість надаст вам його/її ім'я у Клубі, ви маєте можливість перевірити його профіль у Інтернеті. Тут ви маєте можливість прочитати коментарі інших членів Клубу про цю людину, побачити його/її попередніх гостей та приймаючих, чи довіряють йому/їй ці люди. Будь ласка напишить і ви коментар про іншого члена Клубу - це добавить безпеки кожному з нас.

Чи можуть пари або родини втупати до клубу під однією регистрацією?
Ні. Ми просимо вас регіструватись індівідуально. Безперечно ви можете використовувати Клуб разом та писати у вашому профілі, що ви мешкаєте та мандруєте з партнером. Окремий вступ дає вам можливість вказувати різні інтереси, що є важливим моментом для механизму зворотнього зв'язку, що діє у Клубі.

Я не маю паспорту, чи вистачить для вступу у Клуб іншого посвідчення особистості?
Так. Вам не потрібен паспорт для вступу, він може знадобитися тільки коли ви фактично будете користуватися Клубом. Коли ви подорожуєте у своїй країні, де ви зазвичай не використовуєте паспорт, вистачить іншого посвідчення особистості, тому що у своїй країні ви легалізовані. Завдання цього правила - перевірка вашої особистості перед членами Клубу, яких ви зустрічаєте.

Якого віку більшисть членів Клубу?
У Клубі є люди різного віку. Ми маємо багато молоді, але є й літні особи. Ви завжди знайдете ровесника!

Я загубив свій пароль - що робити?
Ми можемо надійслати вам новий пароль на email, який ви вказали при вступі до Клубу. Будь ласка використайте посилання "Забули пароль?" на головній сторінці. Вам буде потрібно ввести ваше ім'я користувача та email, котрі ви використовуєте для входу.

Я забув моє ім'я користувача - що робити?
Будь ласка напишить листа на password@hospitalityclub.org з такою інформацією: ваше повне ім'я та прізвище, адрес, місто, регіон та країна. Ми надійшлемо ваше ім'я на email, який ви використовували при регістрації.

Як я можу зв'язатись з іншими членами Клубу?
На сайті приховані електронні адреси для забеспечення приватності та безпеки усіх членів та захисту від СПАМу. Для контакту з іншими членами Клубу ви повинні використовувати механізм повідомлень. Усі повідомлення посилаються на email адрес члена Клубу, якому ви пишите.

Як я можу видалити себе з Клубу?
Будь ласка увійдіть до сайту, виберить "Редагувати мій профіль", натисніть на посилання зверху для зміни обов'зкової інформації та введить у форму ваші ім'я користувача, пароль, повне ім'я та email, яки ви використовували при регістрації. У полі "причини зміни інформації" напишить: "please delete my profile". Також будемо вдячні, якщо ви напишете коротенький коментар, чому ви вирішили залишити Клуб, щоб ми вирішили проблеми з сайтом, яки спричинили на такий ваш крок.

Як я можу допомогти Клубу у якісті волонтера?
Якщо ви бажаєте домомогти зробити Hospitality Club однією з кращих речей у Інтернеті та реальному світі, будь ласка надійшліть листа на volunteer@hospitalityclub.org або підпішиться зараз до волонтерскої розсилкі, яку ми використовуємо для праці разом.

Чому тут є реклама? Я вважав що це не комерційний проєкт.
Ми не комерційний проект, усі волонтери витрачають багато часу, тому що вони вірять у ідею обміну гостинністю. Але, чим більш популярним стає сайт, тим більше ми сплачуємо за вебхостинг. Ніж просити найвіданніших волонтерів сплачувати ці витрати зі своєї кишені, ми вирішили використати нову активну рекламну технологію Google. Ми будемо і надалі намагатися знайти розумні шляхи підтримки цього проекта та завжди підтримувати безкоштовне членство. Таким чином не важливо у якому куточку планети ви знаходитесь та як багато грошей заробляєте, ви маєте можливість бути у світовій павутині дружніх людей.

Ваше питання лишилося без відповіди? Надійшліть його на info@hospitalityclub.org !

Дізнатися більше - Вступити!

 Спонсорськи посилання    ?

Головна - Зв'язок - Головне меню - Підписатись - Допомога - Тур - Країни - Про нас - Чат - Мапа сайту - Попередження

Copyright © 2000-2006 The Hospitality Club. Усі права захищені.