מועדון הארחה
...מקרבים אנשים!
פעם ראשונה פה? שאלות? דבר עם חברי מועדון ומתנדבים עכשיו!
EnglishEnglish Arabicعربي armenianՀայերեն belarussianБеларуская BosnianBosanski BulgarianБългарски catalanCatalà Chinese中文 Chinese simplified中文 CzechČesky DanskDansk GermanDeutsch EstonianEesti SpanishEspañol EsperantoEsperanto FrenchFrançais hebrewעברית ItalianItaliano Japanese日本語 LatvianLatviešu LithuanianLietuviškai HungarianMagyar DutchNederlands NorwegianNorsk farsiفارسی PolishPolski PortuguesePortuguês BrasilianPortuguês (bra) RomanianRomână RussianРусский slovenianSlovenščina SerbianSrpski FinnishSuomi SwedishSvenska TurkishTürkçe ukrainianУкраїнська

כניסה:     
הרשם/י!
    
שם משתמש:
סיסמא:
(שכחת סיסמא?)
  

 מידע
בית
FAQ
סיור
מדינות
חוויות
שגרירים
דוגמיות פרופילים
כללים
מדיה
עלינו
פורום
צ'אט
לינקים
מפת האתר


 מיוחדים
AFS
AIESEC
Attac
Eco
Freeloaders
Hitchhikers
Indigenous
Mensa
NGOs
Onenightstay
Peace
Servas
Unitas
YFU
Zellidja

 יתרונות
- אירוח חינם בכל העולם
- מפגש עם אנשים חברותים
- אין הוצאות בכלל
- הבנה בין-תרבותית
- אין חובות
- בטיחות
- לא מסחרי
...עלה/י לסיפון!

 סתאטיסטיקה
number of Hospitality Club members

האם אתם אוהבים לפגוש אנשים מתרבויות אחרות? האם אתם אוהבים לטייל? האם אתם אוהבים לעזור לאנשים אחרים? אז הגעתם בדיוק למקום הנכון!

מהו ה-HospitalityClub?

מטרתנו היא לקרב אנשים זה לזה—מארחים ואורחים, טיילים ומקומיים. אלפי חברי HospitalityClub ברחבי העולם עוזרים זה לזה כאשר הם מטיילים—בין אם מדובר בקורת גג ללילה או בסיור מודרך בעיר. ההצטרפות היא בחינם, לוקחת דקה בלבד ומי שבא--ברוך הבא! חברי המועדון יכולים לקרוא זה את הפרופיל של זה, לשלוח מסרים ולפרסם תגובות לגבי חוויותיהם באתר.

המועדון נתמך על ידי מתנדבים אשר מאמינים ברעיון אחד: על ידי כך שאנו מביאים טיילים במגע עם אנשים במקומות בהם הם מבקרים, ועל ידי מתן הזדמנות ל"מקומיים" לפגוש אנשים מתרבויות אחרות, אנו יכולים להגביר הבנה בין-תרבותית ולחזק את השלום על פני כדה"א.

הצטרפו אלינו- הצטרפו לארגון חילופי האירוח המקוון הגדול ביותר! כאן תפגשו אנשים ידידותיים ותקבלו דיור בחינם כאשר אתם מטיילים לכל פינה בעולם. אין שום התחייבויות (אתם לא חייבים לארח איש בביתכם!), החברות במועדון היא חינם אין כסף, ואנו נשמח לקבל אתכם ברשת העולמית שלנו של אנשים ידידותיים!

למד עוד - הרשם/י!

 חדשות
אנחנו hospitality exchange with thousands of members חברי מועדון חברותיים ב- 207 מדינות רשת חילופי הארחה הגדולה בעולם! עכשיו אנחנו במשימה למצוא 1,000,000 אנשים חברותיים. עזור/י לנו ושלח אימייל ל- ספר/י לחבריך על המועדון!

 קישורי חסות    ?

בית - קשר - תפריט ראשי - הרשם/י - עזרה - סיור - מדינות - עלינו - צ'אט - מפת האתר - הסרת אחריות

Copyright © 2000-2006 The Hospitality Club. כל הזכויות שמורות.