The Hospitality Club
...zbliżanie ludzi!
Jesteś tutaj pierwszy raz? Jakieś pytania? Porozmawiaj z uczestnikami i wolontariuszami klubu!
EnglishEnglish Arabicعربي BulgarianБългарски Chinese中文 Chinese simplified中文 GermanDeutsch EstonianEesti SpanishEspañol EsperantoEsperanto FrenchFrançais hebrewעברית ItalianItaliano DutchNederlands PortuguesePortuguês RomanianRomână RussianРусский SerbianSrpski FinnishSuomi SwedishSvenska TurkishTürkçe ukrainianУкраїнська Logowanie     Zapisz się!

Zasady

  Informacje
Początek
FAQ
Informacje ogólne
Kraje
Doświadczenia
Ambasadorzy
Przykładowy profil
Zasady
Media
O nas
Forum
Czat
Linki
Mapa strony


 Specjalne
AFS
AIESEC
Attac
Eco
Freeloaders
Hitchhikers
Indigenous
Mensa
NGOs
Onenightstay
Peace
Servas
Unitas
YFU
Zellidja

 Korzyści
- darmowe noclegi na całym świecie
- nowe znajomosci
- darmowy udział w Klubie
- poznawanie kultur
- żadnych zobowiązań
- właściwości zabezpieczające
- niekomercyjność
...wejdź dalej!

 Statystyki
number of Hospitality Club members
Hospitality Club zbliża różnych ludzi z całego świata. Aby uczynić to doświadczenie bezpiecznym i szczęśliwym dla nas wszystkich, każdy członek klubu musi przestrzegać kilku ściśle określonych reguł. Jeżeli ktokolwiek będzie łamał te zasady, proszę wyślij maila na adres: abuse@hospitalityclub.org , a my zajmiemy się tym problemem.

1. Aby korzystać z możliwości Hospitality Club, trzeba być jego członkiem.

Aby zostać członkiem klubu, musisz dostarczyć prawdziwych danych osobowych. Po sprawdzeniu tych informacji (żeby się upewnić czy istniejesz ;) ) wyślemy Ci list potwierdzający przyjęcie. Jako członek klubu możesz zalogować się do naszego serwisu i kontaktować się z innymi członkami. Nie używaj konta innej osoby, ani nie podawaj swojego hasła innym.

2. Hospitality Club jest darmowe zarówno dla gości jak i dla gospodarzy.

W działalności Hospitality Club nie ma miejsca na pieniądze. Goście nie są obciążani kosztami pobytu. Oczywiście, jeśli narazisz gospodarza na dodatkowe koszty (rozmowy telefoniczne, jedzenie) będziesz musiał je zapłacić.

3. Kiedy kontaktujesz się z innym członkiem klubu po raz pierwszy, musisz dostarczyć mu następujących informacji:
 • Imię i Nazwisko
 • Numer paszportu
 • Pseudonim, którego używasz w Hospitality Club
 • To zapewni tej drugiej osobie pewne bezpieczeństwo i możliwość sprawdzenia Twojego profilu i komentarzy na Twoj temat.

  4. Kiedy zamierzasz mieszkać u kogoś, musisz zaraz po przyjeździe pokazać swój paszport.

  W ten sposób Twój gospodarz będzie mógł sprawdzić czy informacje, które Mu podano przez internet zgadzają się z Twoim paszportem.

  5. Nie spamuj!

  Nie wysyłaj do innych członków klubu wiadomości, które nie są związane z funkcjami Hospitality Club. Dotyczy to szczególnie, choć nie tylko, próśb o pomoc w znalezieniu pracy, mieszkania i próśb o zaproszenie potrzebne do otrzymania wizy, jak również reklamówek stron i serwisów dla samotnych. For detailed information on this issue see the Stop Spam page.

  6. Żaden członek klubu nie jest zmuszony do robienia czegokolwiek dla innego członka.

  Hospitality Club jest bazą, dzięki której członkowie klubu mogą się umawiać na spotkania. Każda sytuacja jest inna i nie masz żadnych zobowiązań poza szacunkiem w stosunku do innych.


  Każdy członek klubu przyłapany na łamaniu tych zasad, po przeprowadzeniu śledztwa, dostanie komentarz-upomnienie w swoim profilu lub straci członkostwo w klubie.

  Przeczytaj więcej - Zapisz się!

   Linki sponsorowane    ?

  Początek - Kontakt - Menu główne - Zapisz się - Pomoc - Informacje ogólne - Kraje - O nas - Czat - Mapa strony - Rezygnacja

  Copyright © 2000-2006 The Hospitality Club. Wszystkie prawa zastrzeżone