The Hospitality Club
...insanları biraraya getirmek!
İlk kez mi geliyorsunuz? Sorularınız mı var? Hemen üyeler ve gönüllüler ile konuşun!
EnglishEnglish Arabicعربي BulgarianБългарски Chinese中文 Chinese simplified中文 GermanDeutsch EstonianEesti SpanishEspañol EsperantoEsperanto FrenchFrançais hebrewעברית ItalianItaliano DutchNederlands PolishPolski PortuguesePortuguês RomanianRomână RussianРусский SerbianSrpski FinnishSuomi SwedishSvenska ukrainianУкраїнська Giriş     Üye olun

Kurallar

 Bilgi
Ana Sayfa
SSS
Tur
Ülkeler
Deneyimler
Elçiler
Örnek Profiller
Kurallar
Basın
Hakkımızda
Forum
Chat
Linkler
Site Haritası


 Özel
AFS
AIESEC
Attac
Eco
Freeloaders
Hitchhikers
Indigenous
Mensa
NGOs
Onenightstay
Peace
Servas
Unitas
YFU
Zellidja

 Avantajlar
- bütün dünyada bedava kalacak yer
- dost canlısı insanlarla tanışın
- hiçbir ücret ödemeden
- kültürlerarası anlayış
- hiçbir zorunluluk yok
- güvenlik özellikleri
- mali çıkarlarımız yok
..aramıza katılın!

 İstatistikler
number of Hospitality Club members
Hospitality Club tüm dünyadan çeşitli insanları biraraya getirir. Hepimiz için güvenli ve eğlenceli bir deneyim olması için, her bir üye az fakat kesinlikle yapılması mecbur olan kurallara uymak zorundadır. Eğer bu kuralları bozan bir kişiyle karşılaşırsanız, lütfen abuse@hospitalityclub.org e-mail adresine mesaj gönderin, biz sorunla ilgileniriz.

1- Hospitality Club sadece üyeler içindir.

Üye olmak için, kendiniz hakkında doğru bilgi vermek zorundasınız. Bu bilgiler kontrol edildikten sonra (gerçek bir kişi olduğunuzdan emin olmak için) size onay bilgisi göndereceğiz. Üye olduğunuzda, websitesine giriş yapabilir ve diğer üyelerle iletişim kurabilirsiniz. Bir başka üyenin hesabını kullanmayın ya da kendi hesabınızı başkalarının kullanmasına izin vermeyin.

2- Hospitality Club'ın konuklar ve evsahipleri için herhangi bir maliyeti yoktur.

Para sözkonusu değildir. Misafirler, yatacak yer için ev sahiplerine ödeme yapmazlar. Tabiki, eğer ev sahibi için harcamaya neden oluyorsanız (telefon görüşmeleri, yemek) bunları ödersiniz.

3- İlk kez bir başka üyeyle iletişime geçerken, bu üyeye aşağıdaki bilgileri söylemek zorundasınız.
 • Tam isminiz
 • Pasaport Numaranız
 • Hospitality Club’daki Kullanıcı Adınız
 • Bu, diğer üyeye sizin kimliğiniz hakkında garanti verecek, websitesindeki profilinizi ve sizin hakkınızda yazılmış yorumları kontrol etme imkanı verecektir.

  4- Bir başka üyenin yanında kalırken, vardığınızda pasaportunuzu göstermek zorundasınız.

  Böylelikle, evsahibi siz onunla ilk kez iletişim kurduğunuzda verdiğiniz kimlik bilgisinin doğru olup olmadığını kontrol edebilir.

  5- Spam göndermeyin!

  Hospitality Club’ın amacıyla alakalı olmayan mesajları, bir başka üyeye göndermeyin. Bunlar iş bulmak için yardım isteyenler, ev arayanlar ve vize davetiyesi isteyenleri, website tanıtımları ve flört spamları gibi… . Bu konuda daha detaylı bilgi için Spam'e Hayır sayfasına göz atın.

  6- Hiçbir üye, herhangi bir üye için , herhangi birşey yapmak zorunda değildir.

  Hospitality Club, üyelerin tanışmak ve toplantılar yapmak için bir platformdur. Her durum farklıdır ve hiçbir zaman, birbirine saygı göstermek dışında, hiçbir zorunluluğu yoktur.


  Bu kuralları bozan bir üye tespit edildiğinde profilinde konuyu açıklayan bir yorum yayınlanacak veya Hospitality Club tarafından yapılacak bir soruşturmanın ardından üyeliğini kaybedecektir.

  Daha fazla bilgi - Üye olun

   Sponsorlu Bağlantılar    ?

  Ana Sayfa - Bize ulaşın - Ana Menü - Üye olun! - Yardım - Tur - Ülkeler - Hakkımızda - Chat - Site Haritası - Yasal Uyarı

  Copyright © 2000-2006 The Hospitality Club. Bütün hakları saklıdır.