The Hospitality Club
...єднаємо людей!
Перший раз тут? Є питання? Розмовляйте з членами та волонтерами Клубу online!
EnglishEnglish Arabicعربي BulgarianБългарски Chinese中文 Chinese simplified中文 GermanDeutsch EstonianEesti SpanishEspañol EsperantoEsperanto FrenchFrançais hebrewעברית ItalianItaliano DutchNederlands PolishPolski PortuguesePortuguês RomanianRomână RussianРусский SerbianSrpski FinnishSuomi SwedishSvenska TurkishTürkçe Вхід     Вступити!

Правила

 Інформація
Головна
ЧаПи
Тур
Країни
Досвід
Посольства
Приклади профілів
Правила
ЗМІ
Про нас
Форум
Чат
Посилання
Мапа сайту


 Додатки
AFS
AIESEC
Attac
Eco
Freeloaders
Hitchhikers
Indigenous
Mensa
NGOs
Onenightstay
Peace
Servas
Unitas
YFU
Zellidja

 Переваги
- безкоштовні нічлігі по всьому світу
- зустріти дружніх людей
- взагалі безкоштовно
- міжкультурне розуміння
- ніяких обов'язкив
- засоби забеспечення бесзпеки
- не коммерційне
...ласкаво просимо!

 Статистика
number of Hospitality Club members
Hospitality Club єднає разом різних людей по світу. Щоб зробити його безпечним та пріємним для усіх, кожен член обов'язково повинен виконувати декілька правил. Якщо ви знайшли щось порушуюче ці правила, будь ласка надйшліть листа на abuse@hospitalityclub.org і ми розберемося з цією проблемою.

1. Hospitality Club тількі для членів клубу.

Щоб стати членом Клубу ви маєте предоставити правдиві данні про себе. Після перевірки цієї інформації (шоб переконатися, що ви реальна особа) ми надійшлемо вам повідомлення про нашу згоду. Потім, як член Клубу, ви можете розпочати роботу на сайті та контактувати з іншими членами Клубу. Не використовуйте чужий учетний запис та не давайте доступ до своего учетного запису іншим людям.

2. Hospitality Club безкоштовний для гостей та приймаючих.

Хазяєва не можуть вимагати від гостей сплати за їх перебування у оселі. Але, якщо ви використовуєте речі, що коштують для хазяїна грошей (телефонні двінки, їжа) ви маєте сплатити на них.

3. Коли ви контактуєте до іншого члена клубу перший