The Hospitality Club
...toob inimesed kokku!
Esimest korda siin? On küsimusi? Räägi kohe liikmete ja vabatahtlikega!
EnglishEnglish Arabicعربي belarussianБеларуская BulgarianБългарски catalanCatalà Chinese中文 Chinese simplified中文 CzechČesky GermanDeutsch SpanishEspañol EsperantoEsperanto FrenchFrançais hebrewעברית ItalianItaliano HungarianMagyar DutchNederlands PolishPolski PortuguesePortuguês RomanianRomână RussianРусский SerbianSrpski FinnishSuomi SwedishSvenska TurkishTürkçe ukrainianУкраїнська Sisene     Liitu!

1. Idee

 Informatsioon
Kodu
KKK
Ülevaade
Riigid
Kogemused
Saadikud
Näidisprofiilid
Reeglid
Meedia
Meist
Foorum
Jututuba
Viidad
Sisuviidad

 Tour
1. Idee
2. Ole külaline
3. Ole majutaja
4. Turvalisus
5. Profiil
6. Klubist
Liitu!


 Eripakkumised
AFS
AIESEC
Attac
Eco
Freeloaders
Hitchhikers
Indigenous
Mensa
NGOs
Onenightstay
Peace
Servas
Unitas
YFU
Zellidja

 Eelised
- tasuta majutus kogu maailmas
- kohtu sõbralike inimestega
- ei mingit tasu
- kultuuridevaheline arusaamine
- ei mingeid kohustusi
- turvameetmed
- üldkasulik
...tule pardale!

 Statistika
number of Hospitality Club members
Õppida tundma teisi riike ja erinevaid kultuure, saada uusi sõpru – kui sulle meeldivad sellised asjad, siis on Hospitality Club sinu jaoks õige koht.

Pole midagi tänuväärsemat, kui sa saad reisides kohalikega kokku. Ja kui meeldiv inimene pakub sulle veel ööseks majutust, on see üks parimaid asju, mis väsinud ränduriga juhtuda saab.

Me algatasime 2000. aastal selle võrgustiku, mis kasutab interneti poolt pakutavaid võimalusi ja aitab ränduritel üle kogu maailma üksteist leida ja aidata. Võrgustiku kasutamiseks pead ainult liituma ja enda kohta natuke informatsiooni edastama – ehk profiili looma. Kui sa soovid reisida, vaata vaid teiste rändurite profiile ja võta nendega ühendust. Isegi kui sa ise ei reisi, võid ikkagi huvitavate inimestega kohtuda: kui rändurid sinu riiki külastavad, võivad nad sinuga ühendust võtta ja nad on kindlasti õnnelikud igasuguse abi üle, mida sa neile pakkuda saad – olgu see siis hüva nõu, majutus või midagi muud.

Hospitality Club teeb selle kõik võimalikuks, olles platvormiks igaühele, kellele meeldib reisida või lihtsalt välismaalastega tutvuda. Me ei palu sul midagi teha, me lihtsalt pakume sulle võimalust kohtuda just täpselt nende inimestega, kes aitavad sind ennast sinu järgmisel reisil ja just täpselt nende inimestega, kes vajavad sinu abi, kui nad sinu kodumaale tulevad.


Järgmine - Liitu!

 Sponsoreeeritud lingid    ?

Kodu - Kontakt - Peamenüü - Liitu - Abi - Ülevaade - Riigid - Meist - Jututuba - Sisuviidad - Loobumine

Copyright © 2000-2006 The Hospitality Club. Kõik õigused kaitstud.