The Hospitality Club
...єднаємо людей!
Перший раз тут? Є питання? Розмовляйте з членами та волонтерами Клубу online!
EnglishEnglish Arabicعربي belarussianБеларуская BulgarianБългарски catalanCatalà Chinese中文 Chinese simplified中文 CzechČesky GermanDeutsch EstonianEesti SpanishEspañol EsperantoEsperanto FrenchFrançais hebrewעברית ItalianItaliano HungarianMagyar DutchNederlands PolishPolski PortuguesePortuguês RomanianRomână RussianРусский SerbianSrpski FinnishSuomi SwedishSvenska TurkishTürkçe Вхід     Вступити!

1. Ідея

 Інформація
Головна
ЧаПи
Тур
Країни
Досвід
Посольства
Приклади профілів
Правила
ЗМІ
Про нас
Форум
Чат
Посилання
Мапа сайту

 Тур
1. Ідея
2. Стати гістем
3. Стати хазяїном
4. Безпека
5. Профіль
6. Про Клуб
Вступити!


 Додатки
AFS
AIESEC
Attac
Eco
Freeloaders
Hitchhikers
Indigenous
Mensa
NGOs
Onenightstay
Peace
Servas
Unitas
YFU
Zellidja

 Переваги
- безкоштовні нічлігі по всьому світу
- зустріти дружніх людей
- взагалі безкоштовно
- міжкультурне розуміння
- ніяких обов'язкив
- засоби забеспечення бесзпеки
- не коммерційне
...ласкаво просимо!

 Статистика
number of Hospitality Club members
Пізнавати нові країни та різноманітні культури, преобретати нових друзів - якщо вам подобається це, то Hospitality Club те, що вам потрібно.

Нема нічого більш корисного, ніж увійти у контакт з місцевими мешканцями, коли ви подорожуєте. Бути запрошеним на ніч пріємним чоловіком - одна з найприємніших речей, що можуть трапитись з втомленим мандрівником.

Використовуючи можливості Інтернета, у 2000 році ми розпочали цю мережу, що дозволяє мандрівникам по всьму світу знайти та допомогти один іншому. Все, що ви маєте зробити - вступити і надати трошки інформації про себе для профілю. Коли ви забажаєте подорожувати, вам потрібно лише перевірити профілі попутників у Інтернете та зв'язатись з ними. Навіть якщо ви не подорожуєте, ви маєте можливість знайомитись з цікавими людьми: інші мандрівники, які відвідують вашу країну, зв'яжуться з вами і будуть вдячні вам за пораду, нічліг або будь яку іншу допомогу, що ви дасте їм.

Hospitality Club робить усе це можливим для кожного, кому подобається подорожувати або пізнавати іноземців. Ми не просимо вас ні про що. Ми лише тільки пропонуємо вам можливість зустріти саме тих людей, що бажають допомогти вам у подорожі та саме тих людей, що потребують вашої допомоги на вашій Батьківщині.


Наступні - Вступити!

 Спонсорськи посилання    ?

Головна - Зв'язок - Головне меню - Підписатись - Допомога - Тур - Країни - Про нас - Чат - Мапа сайту - Попередження

Copyright © 2000-2006 The Hospitality Club. Усі права захищені.