The Hospitality Club
...єднаємо людей!
Перший раз тут? Є питання? Розмовляйте з членами та волонтерами Клубу online!
EnglishEnglish Arabicعربي BulgarianБългарски catalanCatalà Chinese中文 Chinese simplified中文 CzechČesky GermanDeutsch EstonianEesti SpanishEspañol EsperantoEsperanto FrenchFrançais hebrewעברית ItalianItaliano HungarianMagyar DutchNederlands PolishPolski PortuguesePortuguês RomanianRomână RussianРусский SerbianSrpski FinnishSuomi SwedishSvenska TurkishTürkçe Вхід     Вступити!

2. Стати гістем

 Інформація
Головна
ЧаПи
Тур
Країни
Досвід
Посольства
Приклади профілів
Правила
ЗМІ
Про нас
Форум
Чат
Посилання
Мапа сайту

 Тур
1. Ідея
2. Стати гістем
3. Стати хазяїном
4. Безпека
5. Профіль
6. Про Клуб
Вступити!


 Додатки
AFS
AIESEC
Attac
Eco
Freeloaders
Hitchhikers
Indigenous
Mensa
NGOs
Onenightstay
Peace
Servas
Unitas
YFU
Zellidja

 Переваги
- безкоштовні нічлігі по всьому світу
- зустріти дружніх людей
- взагалі безкоштовно
- міжкультурне розуміння
- ніяких обов'язкив
- засоби забеспечення бесзпеки
- не коммерційне
...ласкаво просимо!

 Статистика
number of Hospitality Club members
Як член Клубу ви маєте можливість знайти по всьому світу гостинних людей для зупинки або тих, що покажуть вам все навколо. Ви можете подивитися профілі всіх членів Клубу та зв'язатися з тими, що мешкають у потрібній вам місцевісті.

У профілях зазначено, чи має цей член Клубу можливість вас прийняти. Якщо профіль каже "Я можу надати нічліг" це не означає, що ви МАЄТЕ право залишитись у цієї особи безкоштовно! Це лише означає, що він/вона не проти надати можливість гістю залишитися у його/її оселі, якщо йому це буде зручно.

Коли ви контактуєте з потенційним хазяїном ви маєте повідомити йому ваші ім'я та прізвище, номер паспорту та ваше ім'я користувача (login) у Клубі, щоб він/вона мав можливість перевірити вас по прибутті (ви маєте взяти паспорт з собою). Це також надає можливість хазяїну переглянути ваш профіль до того, як він/вона прийме рішення прийняти вас. Кожен участник Клубу може коментувати будь якого іншого члена, якого він/вона знає і ці коментарі з'явятся біля вашого профілю. Таким чином, будь які коментари ваших хозяїв відображаються у вашому профілі. Це може мати позитивний або негативний наслідок для вашої майбутньої можливісті знайти нічліг та має мотивувати вас поводитись з приймаючими чемно. Звісно, ви також маєте можливість коментувати ваших хазяїв.


Попередні - Наступні - Вступити!

 Спонсорськи посилання    ?

Головна - Зв'язок - Головне меню - Підписатись - Допомога - Тур - Країни - Про нас - Чат - Мапа сайту - Попередження

Copyright © 2000-2006 The Hospitality Club. Усі права захищені.