מועדון הארחה
...מקרבים אנשים!
פעם ראשונה פה? שאלות? דבר עם חברי מועדון ומתנדבים עכשיו!
EnglishEnglish Arabicعربي BulgarianБългарски catalanCatalà Chinese中文 Chinese simplified中文 CzechČesky GermanDeutsch EstonianEesti SpanishEspañol EsperantoEsperanto FrenchFrançais hebrewעברית ItalianItaliano HungarianMagyar DutchNederlands PolishPolski PortuguesePortuguês RomanianRomână RussianРусский SerbianSrpski FinnishSuomi SwedishSvenska TurkishTürkçe ukrainianУкраїнська כניסה     הרשם/י!

3. להיות מארח

 מידע
בית
FAQ
סיור
מדינות
חוויות
שגרירים
דוגמיות פרופילים
כללים
מדיה
עלינו
פורום
צ'אט
לינקים
מפת האתר

 סיור
1. הרעיון
2. להיות אורח
3. להיות מארח
4. אבטחה
5. הפרופיל
6. על המועדון
הרשם/י!


 מיוחדים
AFS
AIESEC
Attac
Eco
Freeloaders
Hitchhikers
Indigenous
Mensa
NGOs
Onenightstay
Peace
Servas
Unitas
YFU
Zellidja

 יתרונות
- אירוח חינם בכל העולם
- מפגש עם אנשים חברותים
- אין הוצאות בכלל
- הבנה בין-תרבותית
- אין חובות
- בטיחות
- לא מסחרי
...עלה/י לסיפון!

 סתאטיסטיקה
number of Hospitality Club members
כחבר באתר ה-HospitalityClub הפרופיל שלכם יהיה פתוח לצפייה מקוונת (און-ליין) לכל שאר חברי האתר. אם חבר אחר באתר מבקר בעירכם יהיה זה צפוי שהוא/ היא ישלחו לכם מסר, וישאל אם תהיו מעונינים להיפגש. בנקודה זו תלוי הדבר בכם האם אתם מעונינים להציע הזמנה להתארח אצלכם, להזמין אותו/ה לארוחת ערב, להראות לו/ה את העיר וסביבותיה או כל עזרה אחרת שתוכלו להציע.

כמובן שאינכם מחויבים כלל וכלל לעשות כל דבר שהוא שאינכם מעונינים לעשותו. כאשר אנשים יוצרים אתכם קשר, הם מחויבים למסור לכם את שמם המלא, מספר הדרכון שלהם ושם המשתמש שלהם באתר. מומלץ לעבור על הפרופיל שלהם (לכל חבר מועדון יש פרופיל באתר). קריאת הפרופיל תעזור לכם להכיר מראש את האדם שאתם עומדים לפגוש. כמובן שאתם יכולים לסרב לפגוש כל אדם שאינכם מעונינים לפוגשו/ה. אנא שימרו העתק עם פרטי הדרכון של האורח העתידי במקום בטוח, או שילחו את הפרטים ל- security@hospitalityclub.org , שם נשמור אותם אנחנו למענכם.

כאשר אתם פוגשים את האורח/ת שלכם לראשונה, כדאי לבקש לראות את הדרכון שלו/ה בכדי לוודא שפרטי הזהות תואמים לאלו שקיבלתם. אחרי כן- תיהנו מהזמן המשותף עם האורח שלכם! נסו לתת לו/ה לקחת חלק בחיי היומיום שלכם, לעיתים קרובות זו הדרך הטובה ביותר לקבל תובנות מעניינות לגבי תרבות שונה. לאחר השהייה מומלץ שתכתבו הערה על האורח/ת שלכם. ההערה שלכם תקל על מארחים אחרים להחליט האם להסכים או לסרב לארח אותו אדם.


הקודם - הבא - הרשם/י!

 קישורי חסות    ?

בית - קשר - תפריט ראשי - הרשם/י - עזרה - סיור - מדינות - עלינו - צ'אט - מפת האתר - הסרת אחריות

Copyright © 2000-2006 The Hospitality Club. כל הזכויות שמורות.