The Hospitality Club
...zbliżanie ludzi!
Jesteś tutaj pierwszy raz? Jakieś pytania? Porozmawiaj z uczestnikami i wolontariuszami klubu!
EnglishEnglish Arabicعربي BulgarianБългарски catalanCatalà Chinese中文 Chinese simplified中文 CzechČesky GermanDeutsch EstonianEesti SpanishEspañol EsperantoEsperanto FrenchFrançais hebrewעברית ItalianItaliano HungarianMagyar DutchNederlands PortuguesePortuguês RomanianRomână RussianРусский SerbianSrpski FinnishSuomi SwedishSvenska TurkishTürkçe ukrainianУкраїнська Logowanie     Zapisz się!

3. Bycie gospodarzem

  Informacje
Początek
FAQ
Informacje ogólne
Kraje
Doświadczenia
Ambasadorzy
Przykładowy profil
Zasady
Media
O nas
Forum
Czat
Linki
Mapa strony

 Tour
1. Idea
2. Bycie gościem
3. Bycie gospodarzem
4. Bezpieczeństwo
5. Profil
6. O klubie
Zapisz się!


 Specjalne
AFS
AIESEC
Attac
Eco
Freeloaders
Hitchhikers
Indigenous
Mensa
NGOs
Onenightstay
Peace
Servas
Unitas
YFU
Zellidja

 Korzyści
- darmowe noclegi na całym świecie
- nowe znajomosci
- darmowy udział w Klubie
- poznawanie kultur
- żadnych zobowiązań
- właściwości zabezpieczające
- niekomercyjność
...wejdź dalej!

 Statystyki
number of Hospitality Club members
Bycie członkiem Hospitality Club oznacza, że Twój profil będzie widoczny w sieci dla wszystkich pozostałych członków. Jeśli jakaś osoba należąca do klubu odwiedzi Twoje miasto, jest bardzo prawdopodobne, że skontaktuje się z Tobą, pytając czy masz ochotę na spotkanie. Od Ciebie zależy czy zaproponujesz nocleg, obiad, oprowadzenie po okolicy lub inną pomoc. Oczywiście nie jesteś zobligowany do robienia czegoś, na co nie masz ochoty.

Kiedy ludzie się z Tobą kontaktują, muszą podać Ci swoje imię i nazwisko, numer paszportu oraz pseudonim, którego używają w klubie. Dobrze jest zajrzeć do ich profilu (a każdy członek posiada profil) zanim zdecydujesz się na zaproszenie. To pozwoli Ci poznać osobę, z którą zamierzasz się spotkać. Oczywiście możesz odmówić spotkania z osobą, która Ci się nie spodobała. Ważne jest żebyś zachował dane swojego gościa w bezpiecznym miejscu lub przesłał je na security@hospitalityclub.org gdzie przechowamy je dla Ciebie.

Kiedy po raz pierwszy spotykasz gościa, zajrzyj do jego paszportu, żeby sprawdzić czy dane osobowe zgadzają się z tymi, które wcześniej otrzymałeś. Później możesz się już tylko cieszyć czasem spędzonym ze swoim gościem! Spróbuj dać gościom szansę uczestnictwa w Twoim codziennym życiu, bo jest to często najlepszy sposób poznania innych kultur. Po spotkaniu powinieneś napisać komentarz o gościu. To ułatwi innym gospodarzom decyzję o zaproszeniu (lub nie) tej osoby.


Poprzedni - Następn - Zapisz się!

 Linki sponsorowane    ?

Początek - Kontakt - Menu główne - Zapisz się - Pomoc - Informacje ogólne - Kraje - O nas - Czat - Mapa strony - Rezygnacja

Copyright © 2000-2006 The Hospitality Club. Wszystkie prawa zastrzeżone