The Hospitality Club
...єднаємо людей!
Перший раз тут? Є питання? Розмовляйте з членами та волонтерами Клубу online!
EnglishEnglish Arabicعربي BulgarianБългарски catalanCatalà Chinese中文 Chinese simplified中文 CzechČesky GermanDeutsch EstonianEesti SpanishEspañol EsperantoEsperanto FrenchFrançais hebrewעברית ItalianItaliano HungarianMagyar DutchNederlands PolishPolski PortuguesePortuguês RomanianRomână RussianРусский SerbianSrpski FinnishSuomi SwedishSvenska TurkishTürkçe Вхід     Вступити!

3. Стати хазяїном

 Інформація
Головна
ЧаПи
Тур
Країни
Досвід
Посольства
Приклади профілів
Правила
ЗМІ
Про нас
Форум
Чат
Посилання
Мапа сайту

 Тур
1. Ідея
2. Стати гістем
3. Стати хазяїном
4. Безпека
5. Профіль
6. Про Клуб
Вступити!


 Додатки
AFS
AIESEC
Attac
Eco
Freeloaders
Hitchhikers
Indigenous
Mensa
NGOs
Onenightstay
Peace
Servas
Unitas
YFU
Zellidja

 Переваги
- безкоштовні нічлігі по всьому світу
- зустріти дружніх людей
- взагалі безкоштовно
- міжкультурне розуміння
- ніяких обов'язкив
- засоби забеспечення бесзпеки
- не коммерційне
...ласкаво просимо!

 Статистика
number of Hospitality Club members
Після вступу ваш профіль буде видимим для усіх членів Клубу. Якщо інший член відвідує ваше місто, мабуть він/вона зателефонує вам або надійшле повідомлення, з запитом, чи бажаєте ви зустрітися з ним/нею. Це ваш шанс запропонувати залишитися у вас, запросити на обід, запропонувати йому/їй показати ваше місто та оказати будь яку іншу допомогу, яку ви взмозі надати. Звичайно, ви не зобов'язані робити те, чого не бажаєте.

Коли люди контактують з вами, вони мають пред'явити вам паспорт, повне ім'я та ім'я користувача на сайті Hospitality Club. Слушна ідея перевірити його профіль (кожен член Клубу має профіль на сайті). Це допоможе вам заздалегіть дізнатись більше про людину, що ви зустрінете. Звичайно ви також можете відмовитись від зустрічи з людиною, що вам не подобається. Будь ласка збережить інформацію про паспорні данні вашого гістя у безпечному місці або надійшліть її на адресу security@hospitalityclub.org , де ми зберіжемо її для вас.

Коли ви зустрічаєте гістя перший раз, будь ласка перевірте, чи збігаються його/її паспорні данні з наданими вам раніше. Після цього насолоджуйтесь спілкуванням з вашим гістем! Намагайтесь дозволити йому/їй взяти участь у вашому звичаному житті, часто це найкращий засіб отримати цікаві враження від іншої культури. Коли гість поїде, напішить коментар про нього на сайті. Це допоможе іншим хазяївам вирішувати прійняти чи ні цього члена Клубу.


Попередні - Наступні - Вступити!

 Спонсорськи посилання    ?

Головна - Зв'язок - Головне меню - Підписатись - Допомога - Тур - Країни - Про нас - Чат - Мапа сайту - Попередження

Copyright © 2000-2006 The Hospitality Club. Усі права захищені.