The Hospitality Club
...zbliżanie ludzi!
Jesteś tutaj pierwszy raz? Jakieś pytania? Porozmawiaj z uczestnikami i wolontariuszami klubu!
EnglishEnglish Arabicعربي BulgarianБългарски catalanCatalà Chinese中文 Chinese simplified中文 CzechČesky GermanDeutsch EstonianEesti SpanishEspañol EsperantoEsperanto FrenchFrançais hebrewעברית ItalianItaliano HungarianMagyar DutchNederlands PortuguesePortuguês RomanianRomână RussianРусский SerbianSrpski FinnishSuomi SwedishSvenska TurkishTürkçe ukrainianУкраїнська Logowanie     Zapisz się!

4. Bezpieczeństwo

  Informacje
Początek
FAQ
Informacje ogólne
Kraje
Doświadczenia
Ambasadorzy
Przykładowy profil
Zasady
Media
O nas
Forum
Czat
Linki
Mapa strony

 Tour
1. Idea
2. Bycie gościem
3. Bycie gospodarzem
4. Bezpieczeństwo
5. Profil
6. O klubie
Zapisz się!


 Specjalne
AFS
AIESEC
Attac
Eco
Freeloaders
Hitchhikers
Indigenous
Mensa
NGOs
Onenightstay
Peace
Servas
Unitas
YFU
Zellidja

 Korzyści
- darmowe noclegi na całym świecie
- nowe znajomosci
- darmowy udział w Klubie
- poznawanie kultur
- żadnych zobowiązań
- właściwości zabezpieczające
- niekomercyjność
...wejdź dalej!

 Statystyki
number of Hospitality Club members
Zależy nam na dwojakim bezpieczeństwie:

Bezpieczństwo danych osobowych
Informacje, których dostarczyłeś podczas zapisywania się są przez nas sprawdzane i przechowywane w bezpiecznym miejscu. Twój email nie będzie widoczny dla innych – będą oni mogli wysłać Ci wiadomość poprzez naszą stronę. Możesz sam zdecydować czy chcesz ukryć Twoje najbardziej osobiste dane (imię i adres). Dostarczenie reszty informacji nie jest obowiązkowe, ale jeśli je podasz, będą widoczne w Twoim profilu. Dane, które podasz dobrowolnie będą jedynymi dostępnymi w sieci i oczywiście, żeby je zobaczyć użytkownik będzie musiał zalogować się do bezpiecznej strefy przy użyciu hasła.

Bezpieczeństwo w czasie spotkań
Kiedykolwiek ktoś kontaktuje się z Tobą przez Hospitality Club, musi podać swoje imię i nazwisko, numer paszportu i pseudonim, jakiego używa w klubie. Najpierw powinieneś sprawdzić profil tej osoby, upewniając się, że jest ona rzeczywiście członkiem klubu. Profil może też być pomocny w podjęciu decyzji czy chcesz spotkać się z tą osobą czy nie.
Zachowaj dane osobowe gościa w bezpiecznym miejscu lub prześlij je na security@hospitalityclub.org gdzie przechowamy je dla Ciebie. Sprawdź paszport gościa jak tylko się spotkacie i upewnij się, że jego dane są zgodne z tymi, które wcześniej otrzymałeś. W ten sposób zabezpieczysz się przed niespodziewanymi wypadkami.
Kolejnym narzędziem podniesienia bezpieczeństwa członków jest możliwość komentowania: każdy członek klubu może skomentować innego członka, którego zna. Te komentarze pojawią się obok profilu osoby skomentowanej. Masz również dostęp do pseudonimów poprzednich gości i gospodarzy danej osoby, jak również innych członków, którzy jej ufają. Używaj tej możliwości jak najczęściej i pisz krótkie komentarze odnośnie osób, które znasz (nieważne czy poznałeś je przez Hospitality Club, czy w jakiś inny sposób). Negatywne komentarze na temat danej osoby mogą wpłynąć na Twoja decyzję odnośnie zaproszenia jej lub zanocowania u niej.
Nawet pomimo tych zabezpieczeń, bądź tak ostrożny, jak zawsze w kontaktach z obcymi. Niestety, nie możemy poznać wszystkich członków klubu osobiście. Jeżeli czujesz, że ktoś robi niewłaściwy użytek z Hospitality Club, wyślij wiadomość na adres: abuse@hospitalityclub.org a my zajmiemy się problemem.


Poprzedni - Następn - Zapisz się!

 Linki sponsorowane    ?

Początek - Kontakt - Menu główne - Zapisz się - Pomoc - Informacje ogólne - Kraje - O nas - Czat - Mapa strony - Rezygnacja

Copyright © 2000-2006 The Hospitality Club. Wszystkie prawa zastrzeżone