The Hospitality Club
...єднаємо людей!
Перший раз тут? Є питання? Розмовляйте з членами та волонтерами Клубу online!
EnglishEnglish Arabicعربي BulgarianБългарски catalanCatalà Chinese中文 Chinese simplified中文 CzechČesky GermanDeutsch EstonianEesti SpanishEspañol EsperantoEsperanto FrenchFrançais hebrewעברית ItalianItaliano HungarianMagyar DutchNederlands PolishPolski PortuguesePortuguês RomanianRomână RussianРусский SerbianSrpski FinnishSuomi SwedishSvenska TurkishTürkçe Вхід     Вступити!

4. Безпека

 Інформація
Головна
ЧаПи
Тур
Країни
Досвід
Посольства
Приклади профілів
Правила
ЗМІ
Про нас
Форум
Чат
Посилання
Мапа сайту

 Тур
1. Ідея
2. Стати гістем
3. Стати хазяїном
4. Безпека
5. Профіль
6. Про Клуб
Вступити!


 Додатки
AFS
AIESEC
Attac
Eco
Freeloaders
Hitchhikers
Indigenous
Mensa
NGOs
Onenightstay
Peace
Servas
Unitas
YFU
Zellidja

 Переваги
- безкоштовні нічлігі по всьому світу
- зустріти дружніх людей
- взагалі безкоштовно
- міжкультурне розуміння
- ніяких обов'язкив
- засоби забеспечення бесзпеки
- не коммерційне
...ласкаво просимо!

 Статистика
number of Hospitality Club members
Є два основніх принципу безпеки:

Безпека вашої особистої інформації
Данні, які ви вказуєте при вступі до Клубу превіряються нами та зберігаються у безпечному місці. Ваша електронна адреса невидима іншим членам Клубу - вони лише можуть надіслати вам повідомлення використовуючи форму на сайті. Ви можете приховати ваші найбільш важливі данні (ім'я та адресу). Усю іншу інформацію ви надаєте за бажанням і вона буде видимою у вашому профілі. Звісно члени Клубу будуть вимушені заходити на сайт з паролем, щоб побачити ваш профіль.

Безпека зустріч з іншими членами Клубу
Коли хтось зв'язується з вами через Hospitality Club, він/вона зобов'язан надати вам його/її ім'я та прізвище, номер паспорту та ім'я користувача у Клубі. Перш за все ви маєте перевірити, чи дійсно ця особа є членом Клубу, відшукавши його/її профіль на сайті. Профіль також може допомогти вам у прийнятті рішення - чи бажаєте ви зустрітися з цією людиною чи ні. Будь ласка збережить інформацію про паспорні данні вашого гістя у безпечному місці або надійшліть її на адресу
Будь ласка збережить інформацію про паспорні данні вашого гістя у безпечному місці або надійшліть її на адресу security@hospitalityclub.org , де ми збережемо її для вас. Коли гість прибуде до вас, перевірте його паспортні данні з тими, що ви отримали від нього раніше. Таким чином, ви отримаєте деяку безпеку на випадок, якщо щось трапиться.
Іншій чудовий інструмент підвищення безпеки для усіх членів Клубу - це коментари: кожен член Клубу може написати коментар до будь якого іншого члена, якого він/вона знає. Ці коментари з'являються біля вашого профілю. Також ви маєте можливість бачити імена минулих приймаючих та гостюючих цієї особи, та чи довіряють вони йому/їй. Будь ласка використовуйте цю можливість і напишить коротенький коментар про кожного члена Клубу, якого ви знаєте, не залежно від того, чи зустріли ви його завдяки Клубу або знали його/її до цього. Якщо ви бажаєте прийняти когось та бачите, що ця особа отримала багато негативних відгуків від його/її попередніх приймаючих - змініть своє рішення та навпаки, якщо приймаючий отримав багато негативних відгуків від своїх попередніх гостей - пошукайте інше місце для зупинки.
Не дивлячись на усі ці засоби безпеки, будь ласка будьте обережні - як з будь якою іншою, незнайомою вам особою. Коли ми приймаємо нових членів у Клуб, ми не знаємо їх особисто. Якщо ви відчуваєте, що хтось порушує правила та зловживає Клубом, будь ласка напишить листа на адресу abuse@hospitalityclub.org , ми вирішемо цю проблему.


Попередні - Наступні - Вступити!

 Спонсорськи посилання    ?

Головна - Зв'язок - Головне меню - Підписатись - Допомога - Тур - Країни - Про нас - Чат - Мапа сайту - Попередження

Copyright © 2000-2006 The Hospitality Club. Усі права захищені.